Moda panująca na zaproszeniach ślubnych

 

MODA PANUJĄCA W ZAPROSZENIACH ŚLUBNYCH

 

Świat dookoła zmienia się w zawrotnym tempie. Moda wychodzi i wraca do łask z biegiem kolejnych lat. Trend ten dotyczy także projektów zaproszeń ślubnych. Jest to jedna z najstarszych tradycji weselnych sięgająca czasów rycerskich. Przez ten czas zaprojektowano wiele rodzajów zaproszeń, a niektóre z nich do dzisiaj cieszą się powodzeniem.

Kluczową sprawą przy wybieraniu zaproszeń ślubnych jest jednakowa identyfikacja wizualna nawiązująca do wystroju wnętrza, tematu przewodniego uroczystości oraz dodatków weselnych. W momencie gdy jest zachowana spójność można liczyć na zdumienie i zachwyt zaproszonych gości.

 

 

ZAPROSZENIA ŚLUBNE Z WYKORZYSTANIEM WZORÓW KWIATÓW

 

 

Kwiaty są nieodłącznym elementem wystroju w tym wyjątkowym dniu. Nadają temu wydarzeniu jeszcze bardziej podniosłego klimatu. Dodają nie tylko barw, kolorów ale także są świetną ozdobą do zaproszeń ślubnych czy stroju Panny Młodej. Zapewnią one powiew świeżości i świetnie połączą romantyczki klimat wydarzenia z naturalnym pięknem.

 

 

 

RUSTYKALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE

 

 

Obecnie imprezy weselne coraz częściej organizowane są w naturalnym, wiejskim stylu. Począwszy od dań znajdujących się na „ wiejskim stole ‘’ a kończąc na zaproszeniach zachowanych w tych klimatach. Drewniane grafiki, ilustrację z leśnymi zwierzętami i roślinami z wykorzystaniem papieru ekologicznego to idealny wybór na wesele organizowane w karczmie, restauracji czy hotelu usytuowanym w otoczeniu lasów.

 

 

 

WYKORZYSTANIE ZIELENI JAKO MOTYW PRZEWODNI ZAPROSZEŃ ŚLUBNYCH

 

Zieleń to dobry wybór na kolor główny imprezy weselnej. Idealnie komponuję się z bielą sukni Panny Młodej nadając jej śnieżnobiałych barw. Tematyka roślinna w połączeniu z papierem ekologicznym to gwarantowany sukces i piękna pamiątka na lata. Mocną stroną tego koloru jest jego elastyczność w doborze kompozycji. Wpasują się świetnie zarówno w zaproszenia ślubne jak i element ozdobny karty dań czy karty z rezerwacją miejsc. Decydując się na zieleń warto wybrać kwiaty liściaste jako element wystroju. Coraz częściej wykorzystuje się także rośliny ziołowe, które dodatkowo dodają mocniejszy aromat.

 

 

 

ELEGANCKIE ZAPROSZENIA ŚLUBNE

 

 

Eleganckie zaproszenia ślubne są zawsze na czasie. Wpasują się prawie w każdy rodzaj imprezy weselnej.

Cechują się m.in.:

- wytwornym stylem np. czarno złotymi elementami

- niekiedy pojawiają się dodatkowe ozdoby w formie np. tasiemek czy kamyczków;

 

 

 

 

ZAPROSZENIA ŚLUBNE Z ELEMENTAMI ZŁOTA

 

 

Zaproszenia ślubne, które w swoich zdobieniach wykorzystują elementy pozłacane prezentują się oszałamiająco. To w jakim miejscu wykorzystamy ten kolor zależy tylko od nas. Najczęściej wykorzystywany jest jako podkreślenie ciekawych elementów zdobienia. Obecnie styl glamour jest jednym z najczęściej wybieranym przez Państwa Młodych.

 

 

 

 

 

 

Zobacz wszystkie kategorie zaproszeń ślubnych https://www.ajatus.pl/category/zaproszenia-slubne?horizontal